Rabbit Winners

Gabriel Caseltine
Gabriel Caseltine

2 Best Opp Breed w same Black doe at the Highland County (Hillsboro Ohio) rabbit show! And Congratulations for winning 2 Best of Breed same buck and Best Opp Breed with 2 different doe at the Greenville, OH rabbit show

Brandie Elerick
Brandie Elerick

2020 Belmont County Grand Champion Market Pen of Three. Raised by Nevada Valley Farms (Caitlyn Toohey). Brandie also won: 1st place New Zealand Doe, 1st place New Zealand Buck, Best of Breed New Zealand.

Kara Wiegand
Kara Wiegand

Best of Breed with her Palominos at the DeKalb County Fair in Auburn, IN

Chris Boes
Chris Boes

BOB in Show B at the New Zealand Specialty in Piketon this weekend

Cole
Cole

Cole and Hetterick Family for winning Best of Breed Show A (Senior Buck) and Show B (6/8 Buck) at the New Zealand Specialty Show in Piketon

Mike Raab
Mike Raab

Mike Raab for winning 2nd Reserve Best in Show at the District 6 Convention in Knoxville, TN with his Golden Palomino buck

Gage
Gage

Grand Champion Market Rabbit at the Highland County Fair

Madison Pleiman
Madison Pleiman

Champion New Zealand and Best of Six Class rabbit at 2020 Shelby County Fair

Halle Jones & Sydney Hooper
Halle Jones & Sydney Hooper

Halle Jones Grand Champion and Sydney Hooper Reserve Champion at the 2020 Highland County Fair Breed Show

Brayden Yeager
Brayden Yeager

Reserve Grand Champion single fryer at the Highland County Fair

Zack and Isaac Mendenhall
Zack and Isaac Mendenhall

Grand Champion and Reserve Homegrown Meat Pens

Aiden Sell
Aiden Sell

Best in Show at the Blue Valley Rabbit Show in Bangor, PA

Jacob Hawkes
Jacob Hawkes

Best in Show @ the 2020 Pickaway County Fair

Colin Tackett
Colin Tackett

Grand Champion Single Fryer and Reserve Champion Meat Pen at the Miami County Fair

Reagan Montgomery
Reagan Montgomery

Best 6/8 Commercial Doe and Buck, Best Junior Commercial Doe and Buck, Best Commercial matched Breeding Pair, Best Fancy Jr Buck and Best Overall Fancy Rabbit at the Greene County Fair

Ella Simmons
Ella Simmons

Best Commercial Pre-Jr Doe, Best Overall Commercial, and Best in Show at the Greene County Fair

Stacey Bahl
Stacey Bahl

Reserve Best Of Show at the 2020 Athens County Jr. Fair

Gabriel
Gabriel

Ohio Dutch Specialty Best/ Best Opp Varieties and 2 Best Opp Breed, with different does.

Chloe Plesic
Chloe Plesic

Grand Champion Meat Pen and Youth Best in Show 2020 PA Farm Show

Mike Raab
Mike Raab

Best in Show at the Lafayette, IN New Years Eve Show with his Golden Palomino Senior Buck

Ally Rudy
Ally Rudy

Reserve in Show B Open MARCS Show in Harrisburg, PA

Jim Theurer
Jim Theurer

Reserve in Show 2020 Pennsylvania Farm Show

DeAnn Boulier
DeAnn Boulier

Best Of The Best at the 2019 Christmas Show against 8,000 entries with Furry Treasures Broken Halos

Gabrael Conchran
Gabrael Conchran

BOSB Youth Dutch Specialty Show at the Ohio Mini Convention

Wendy Lange
Wendy Lange

BOS Open English Lop ARBA convention in Reno

Caleb Uhrig
Caleb Uhrig

Champion Open Roaster Harry Rice International Piketon, Ohio.

Riedeman - Herbert Rabbitry
Riedeman - Herbert Rabbitry

Show A Best Opposite Show B Reserve in Show, Best of Breed and Best Opposite Crossroads Rabbit Show in Lebanon, IN

Haydn Tinsley
Haydn Tinsley

Best in Show and Reserve in Show - Lancaster Ohio Show

Dru Shepherd
Dru Shepherd

BIS with Shepherd’s Wampum, broken black Jersey Wooly at the CCR&CBA Show C

Sam Lohrey
Sam Lohrey

Best in Show at the 2019 Butler County Fair

Emily Ashton
Emily Ashton

Best opposite Giant Angora 2019 ARBA Convention in Reno, NV

Preston and Parker Christman
Preston and Parker Christman

Grand Champion Meat Pen 2019 Ohio State Fair

Preston and Parker Christman
Preston and Parker Christman

Preston and Parker Christman Grand Champion Meat Pen 2019 Ohio State Fair

Ryan Smith
Ryan Smith

Reserve In Show Arlington Rabbit Jackpot Show

Jill Gannon
Jill Gannon

BIS at the Polish Specialty at OSRBA

Sladyn and Sawyer Kurtenbach
Sladyn and Sawyer Kurtenbach

Youth Best of Breed at the National Florida White Show

Chloe Plesic
Chloe Plesic

Chloe Plesic CP Rabbitry Champion & Reserve Meat Pen South Mountain Fair 2019

Chloe Plesic
Chloe Plesic

Chloe Plesic CP Rabbitry Best in Show South Mountain Fair 2019

Isabella & Jonathan Edwards
Isabella & Jonathan Edwards

Grand Champion Fryer Randolph County Fair

Landon Ogborn
Landon Ogborn

Butler County Fair Grand Champion Market Rabbits

Connor Ogborn
Connor Ogborn

Butler County Fair Reserve Grand Champion Market Rabbits

Samantha Hecht
Samantha Hecht

Grand Champion Meat Pen Saginaw County Fair

Makayla Candreva
Makayla Candreva

BIS with her Holland Lop & RIS with her Britannia Petite at 2019 Southeastern Youth Fair in Ocala, Florida

Hayden Hutchinson
Hayden Hutchinson

Best of Breed Maryland Sate Fair

Kara Hutchinson
Kara Hutchinson

Reserve Grand Champion Maryland State Fair

Colin Tacket
Colin Tacket

Reserve Grand Champion Meat Pen Ohio State Fair

Katelynne Michael
Katelynne Michael

Best in Show Darke County Youth Rabbit Show

Allison Dickson
Allison Dickson

BOB and BOS WI State Convention

Ken Nesbit
Ken Nesbit

Best of Breed 2018 Lop Nationals

Danny Long
Danny Long

Best of Breed 2018 ATRBA Thrianta Nationals